Şarkı Sözlerinin merkezi

Yollar Çıkmaza Girerse

Çölde yağmur misali gözükür gözlere nimet, tebessümle yaklaşan yüzlere gayret. Çatık kaşların altından seyretmek net husumetleri kapalı kapalar arkasında tıkar kendini benliğinle yüzleştir eleştir serseri ruhunu yada durgun durumunu bilim kurgu değil gerçek. Çekilen her nefes belki unuturuz sonu . Anlaşılan yalan doğrunun koyu tonu, yinelenen takip eller rahatlığın yolu yada bu yolun son yolcusu .Uyan duydun soruyu. Her başlayan gün yani geçen her zaman yeni sorunların tohumu, ama sen değiştir bu konuyu yorumu kendine ait basit görünşte direnişte kilit eşit olmayan kader çizgisine tekerrür eden hataların eşiğine düşmektir cahillik . Bencillik kokan atılan her adımda başlara vurulan sözler gözler tarafından takip edilen düşünceler..
Ruhuna kelepçeyi vurdurursa, taşımazsa yollar aşınırsa ellerin başının yanındaysa..
Bakışların gözyaşının yolunu tutturur..
Yollar çıkmaza girerse itilirse onurun yitirilirse saygın hayalin bitirilirse..

Kelimeler boş kalır, bedenden seni alır..
Bitmedi sancılar dinmedi seslenmedi daha bana azrail söylenen sözlerin ne kadarı gerçeğe dair şahitler ki gide gele bitmedi yollar herkez oldu birisini kovalar . Çıkmaz yollar gözlerini bağlar, arkandan kim ağlar gün gelir yıkılır en büyük dağlar paralar kafiyeler seni parça parça dualar arşa, ayağına takılan bir kanca. Hınca hınc dolu kafalara belkide bir parça yardım, yolun sonu olmamalı soğuk kaldırım.. Sinmez kafalara düşen kor ateş, sırttan vuran olabilir belkide kardeş, hedefini sen seç dünya gel geç vur kaç yapabilir herkez, insanoğlu dünyadaki merkez . Kaç kez gelebilir şans ? kimisine çok kez, kimisine belkide hiç . Ne için, haykırır insan için için, yapılan seçim bencede yanlış sencede ama açamadık pencere . Saplanan hançere saygımı duymak gerek yoksa görmezdenmi gelsek, sersek kaderi ipe kalın. Tatminkarmı, şansına yağınada sos akarmı darmı geldi ruhuna zindan kindar kilit vurur kendine. Bıkmadan usanmadan, akıp giden zaman karşısında duramaz insan sapılan yoldan kurtlara kapılan..
Ruhuna kelepçeyi vurdurursa, taşımazsa yollar aşınırsa ellerin başının yanındaysa..
Bakışların gözyaşının yolunu tutturur..

Yollar çıkmaza girerse itilirse onurun yitirilirse saygın hayalin bitirilirse..
Kelimeler boş kalır, bedenden seni alır..

Mode XL şarkı sözleri,Mode XL Yollar Çıkmaza Girerse şarkı sözleri,Mode XL Yollar Çıkmaza Girerse şarkı sözü,Mode XL Yollar Çıkmaza Girerse sözleri,Yollar Çıkmaza Girerse şarkı sözleri,Yollar Çıkmaza Girerse şarkı sözü,Mode XL Yollar Çıkmaza Girerse Dinle,Mode XL Yollar Çıkmaza Girerse İndir,Yollar Çıkmaza Girerse İndir
Yakışıklı Şarkı Sözleri
YakışıklıSimge
Boşuna Nefes Tüketme Şarkı Sözleri
Boşuna Nefes TüketmeEmir Can İğrek
Sen Yoksan Şarkı Sözleri
Sen YoksanLia Shine
İlaç Ol Yaralarıma Şarkı Sözleri
İlaç Ol YaralarımaMavi Gri
Çözülüyorum Sana Şarkı Sözleri
Çözülüyorum Sanaİkiye On Kala