Şarkı Sözlerinin merkezi

Pranga (Ft. Raziel Nisroc, Sansar Salvo, Da Poet)

Raziel Nisroc:
Bir dakika dakika bir ve şimdi Raziel alyansı rap nidası kritik vuruşa Eminemin o gizli kimyası hatırladınmı serseri İstanbul sokaklarında travestilerle gezen o boy ben rapcilerini vuran sapanla gangsta varsa rapini özlemicem her flowda gavurca dilini kaydırırken doğru gizlemedin gaysin evet yaşında 20 kimide şirket kapılarından kovalanan mc durun bir dakika forumu aç ve ortam ol gavurca dilini admin kessin sesini herkes dinlesin doğru herkes mc hepsi undergraundun temsili müziğin kalıbını bulacak süpermen yoksa hepsimi eğitim eteğinin altında sözüm gelişi alim karamsar ayin o çakal aslen mirayim kendi dışkısıyla oynasın şu b-16 şirket etiket değil moruk asıl olan sanattır.

NAKARAT
Kalem yazınca kırılır gider pranga
Asker anladı vurulabilir bir damga
Poet Razi ulaş sansi ve rounder manda
Tarzım uymaz hiçbir rounda selam olsun undergraunda

Sansar Salvo:
utandır gelince utandı bir küf dudakların muthunter dilinse çok sıkıldı yanakları birandır işkazası light olan bir andır yılandır dili çataldır yolumu saptırandır kolumu kaptıransın bütün bedeni vermişken kafa tasıma kamış soktu hazır yanıma gelmişken demek çok isterdim şartlar el verseydi eğer senle sohbet etmek hakettiğin dilden geldiğin yerde görsel kavramlar esnek tüm yollar asvalt mahalleniz tümsek türkümün iştahı kaçtı işbilirlik insaf forda dayalı romantizim aldanınca timsah dansı sevmem savaş yeri pisti mistik gezdik kobratıslar hummatıslar garip adamlar ve garip kızlar azınca sona yaklaşır tek gecelik sandım donjuan the marko deil albert de salvo.

NAKARAT:
Kalem yazınca kırılır gider pranga
Asker anladı vurulabilir bir damga

Poet Razi ulaş sansi ve rounder manda
Tarzım uymaz hiçbir rounda selam olsun undergraunda

U.L.a.Ş:
Bu rape pranga ve yaradılış karma bir inadım tutarsa ßlaßlaßlaßla kelimelerle hayal kurdum denemelerle çok yoruldum sevemeyenler oldu aman be sende çokta umrum sonucu buldum ben rap erken doğdum ve sersem oldu mysline bir kilo verdi punchline insanoğlu küs zamana aç gözünde doldu mağra tiz bir nara hakim oldu heveste mağlup oldu ulaşma ademoğlu sen aklıma hakim ol sakin ol önce gelde rakip ol pentiyum ve lyrcikle stlye ulaş bi gru e ne yapsın bu huyu Hov Hov Hov Hov durun hemen vahim ulaş en dipte bağırmayın susun ulan en dipte hatırlayın 96 en dipte içindeyim bütünüyle en dipte.

NAKARAT
Kalem yazınca kırılır gider pranga
Asker anladı vurulabilir bir damga
Poet Razi ulaş sansi ve rounder manda
Tarzım uymaz hiçbir rounda selam olsun undergraunda

Da Poet:
Çölde serapmı bazen yaşadıklarım taşırın sabrımı boşunamı aradıklarım nede olsa herkesin çok çalışırya aklı ama senin zeka bedenin yanında ufaktır.Da Poet sütten çıkmış ak kaşık değil tamam ama ruhlarınız bana yaklaşık değil biraz kulak ver diline hiçte karmaşık değil güzel bayan boynundaki yılan sarmaşık değil.Umudum bazen ruhumu kaldırır dansa evet rap albümden kopan en son parça promil akmadan çıkılmazmı arşa çıkarcı sıkarsa dost yok maskeler var anca.Sıkıysa kapa bıktım zaten kapristen senin sözün Madonna beatinse tetristen kalbe giden yol bazen geçer testisten yada neyse çalıver Müslüm veya Cengizden.

U.L.A.Ş şarkı sözleri,U.L.A.Ş Pranga (Ft. Raziel Nisroc, Sansar Salvo, Da Poet) şarkı sözleri,U.L.A.Ş Pranga (Ft. Raziel Nisroc, Sansar Salvo, Da Poet) şarkı sözü,U.L.A.Ş Pranga (Ft. Raziel Nisroc, Sansar Salvo, Da Poet) sözleri,Pranga (Ft. Raziel Nisroc, Sansar Salvo, Da Poet) şarkı sözleri,Pranga (Ft. Raziel Nisroc, Sansar Salvo, Da Poet) şarkı sözü,U.L.A.Ş Pranga (Ft. Raziel Nisroc, Sansar Salvo, Da Poet) Dinle,U.L.A.Ş Pranga (Ft. Raziel Nisroc, Sansar Salvo, Da Poet) İndir,Pranga (Ft. Raziel Nisroc, Sansar Salvo, Da Poet) İndir
N’olur Gitme Şarkı Sözleri
N’olur GitmeÇağan Şengül
Öylece Durdun Şarkı Sözleri
Öylece DurdunDolu Kadehi Ters Tut
10 Numara Şarkı Sözleri
10 NumaraLvbel C5
Çok Özledim Şarkı Sözleri
Çok ÖzledimMavi Gri
Kor Şarkı Sözleri
KorEmir Can İğrek