Şarkı Sözlerinin merkezi

Sınıf Toplantısı

Hook (x2): Istersen kardes, istersen düsman, ibneysen yanimda yer yok, kiyamet kopsa bile sonumuz olsa bile yolumuz dostla geri gider vites yok.
Eko Fresh:
Kudur Eko Fresh,bir iscinin oglu,yalnis mi dogru?,kim size sordu?imacimi kirma,ninjalik yaptirma,simitler firinda ama diline isirma.
Yesilikte vara,beni kesinlikle ara, bugün biz kazanicaz hep birlikte para,tüm kapilar bizim,rakilari icin,Ekrem Bora benim hakkiki isim.
Hersey serbest,cok güzel,mercedes,son model,heryerde konser ver,be$ yildiz hotel'ler, gencligini anlatma moruk ceneni kapat, rapi beceremiyorsan bendemi kapa.
Bizim Dertlerimiz cok, hergün ayni bok,gercek isimiz yok,sirf serseri hip hop mikrofonunu unutt ona zaten dokundum, benim türkcem az zayif ve ona ragmen okudum..kocum boooom!
Erci-E:
Takildim mütavezi göstermeden egomani.Erci-E baba rapin tek orjinali.Yazarim cizerim gurbet bana ilham verir,ucarim giderim müzik benim ise kilimdir. Satira baslarim ve bak cuk oturur,birde baktin hertarafda medyadada konudur,bu gece dertliyiz elleri kaldir takmayiz fazla biz dermana vardir. Dag tepesine cikip türküleri söyle,söylede bana bu almanya nedir böyle? Ana vatan yazarim sana bi roman ömür gecicekse beni tanimdan burasi gurbet soytari yok sonu ver gazi hepimize paytali göster sanatini bugün uyumadan aklina geliriz bir numara olan bu rapi severiz.
Defkhan:
sözde duvarlara bak yazdim ben tik...Dünya delikanli olsaydi böyle yuvarlark olmazdi hem.Bosver yakisikli pantolunun yakismis,gülme öyle ön disinle maydonoz yapismis.
Bu kung-fu hip hop oglum rap beat cekicen,kahvede okey atip tespit cekicen.Galiba isi bok ettim cünkü kale arkasinda duran kizin suratina harika bir sut cektim.Naz yapma hadi benden kacma kaslarim yoruldu,kusura bakma pesinden kosamam saclarim bozulur gülüm,küstüyse küstü süslümü? süslü havali halay cektim patir kitir düstü.
Tekmeleme tek kelime tek-nik rap menemem ben geri ben ben bilemem bide ben dilebe dilemez dileme git evine evlen tiribi birimi girimi gelemem edemem tikbi cent edemem ben tikmem cek o telefonu hayda..
Yener:
Koma gidiyorum senden ötesi varmi? yarama tentendiot degil tuz bastim.Hic bisey degisti kimseye yok tastim,hayat dünya olmus ama dislerimi kastim. Onca yüz sana gün banada saniye kimse demedi daha kal burda bi saniye. Girdim sana iyi tam sekiz yil tasarim calistirdilar 3ay gercek öfkeden haber ol. Oyunda oyun girdi ayni oyunu oynuyor iyiki dil isirmiyo kuduruzluyu salgiliyor
iyiyi kötüyü kafasina göre algiliyor petshopun iceriye sokak köpegi aliyor.Idda gören futbol gibi yalan gözüküyon

Eko Fresh şarkı sözleri,Eko Fresh Sınıf Toplantısı şarkı sözleri,Eko Fresh Sınıf Toplantısı şarkı sözü,Eko Fresh Sınıf Toplantısı sözleri,Sınıf Toplantısı şarkı sözleri,Sınıf Toplantısı şarkı sözü,Eko Fresh Sınıf Toplantısı Dinle,Eko Fresh Sınıf Toplantısı İndir,Sınıf Toplantısı İndir
Yakışıklı Şarkı Sözleri
YakışıklıSimge
Boşuna Nefes Tüketme Şarkı Sözleri
Boşuna Nefes TüketmeEmir Can İğrek
Sen Yoksan Şarkı Sözleri
Sen YoksanLia Shine
İlaç Ol Yaralarıma Şarkı Sözleri
İlaç Ol YaralarımaMavi Gri
Çözülüyorum Sana Şarkı Sözleri
Çözülüyorum Sanaİkiye On Kala